5 SIMPLE STATEMENTS ABOUT تولید محتوا EXPLAINED

5 Simple Statements About تولید محتوا Explained

5 Simple Statements About تولید محتوا Explained

Blog Article

این که آیا شما برای مدتی بدون هیچ جهت مشخصی محتوا تولید کرده یا اینکه یک استراتژی را دنبال کرده‌اید،؟ هر بخش بازاریابی می‌تواند از یک ممیزی محتوا بهره مند شود.

ما در دوره فتوشاپ نوین، به طور کامل و جامع کار با این ابزار و نحوه طراحی را به شما آموزش داده‌ایم، از طراحی کاور تا پست و استوری، بنرهای مختلف و کلی آموزش دیگر!

در این منابع تمام نکات و اصولی را که خودمان در نوین بر مبنای آنها تولید محتوا می‌کنیم و نتیجه سال‌ها تجربه کار و مشاوره به کسب‌وکارهای مختلف است را آموزش داده‌ایم.

چه فایده‌ای دارد، اگر کسی نبیند که این همه محتوای عالی ایجاد می‌کنید؟ در دنیای واقعی، هر زمان که یک پست جدید منتشر می‌کردید، گروه زیادی از مردم به سایت شما مراجعه می‌کردند.

خلاصه این که اگر در کسب‌وکار خود می‌توانید تولید محتوا کنید حتماً این کار را انجام دهید.

متوجه شدم آش محتوا برای من مناسب است، متوجه شدم آش محتوا چیست و از چه بخش‌ها و موادی تشکیل شده‌است.

تمام تمرکز محتوای مجله روی کشاورزان بود نه محصولات شرکت جان دیر. ما مدیران خود را قانع کردیم که داستان‌ها کوتاه‌تر شوند و از تصاویر بزرگتری استفاده کنیم چون مردم حوصله خواندن مطالب طولانی را ندارند.

فقط خلق محتوا بدون بقیه مراحل فایده زیادی ندارد. مثل این است که دویدن روی تردمیل بدوید، انرژی مصرف کنید اما به هیچ جایی نمی‌رسید.

درآمد بستگی به فاکتورهای مختلفی داره و نمیشه گفت یکی از اینها درآمد بیشتری داره.

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره شما است. اجتناب از آن دشوار بوده؛ اما چرا به دنبال آن هستید؟ محتوا ما را آگاه می‌کند، به سؤالاتمان پاسخ می‌دهد، سرگرممان می‌کند، باعث می‌شود لبخند بزنیم، در تصمیم گیری راهنماییمان می‌کند و….

موضوعات مرتبط بازاریابی محتوامحتوا در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه در تلگرام

همچنین لازم نیست برای هر قطعه از محتوایی که تولید می‌کنید، به یک قالب بچسبید؛ اما باید بتوانید محتوا – به هر شکلی که باشد – را بر روی یک کادر ثابت تولید کنید. منظور من این است که یک سری پادکست‌ها می‌توانند یک تاکتیک عالی در بازاریابی باشند اما اگر منابع خود را حفظ کنید (صبر کنید) و به آن بچسبید، ممکن است برای وبلاگتان مسیر بهتری باشد.

در واقع تولید محتوا کار چندان سختی نیست اما به دلایلی مثل ناآشنا بودن جوان‌ها با این شغل، نیاز به یادگیری شخصی و مداوم و خلاقیت‌محور بودن، متقاضی زیادی ندارد.
تولید محتوا بر اساس سئو
در روزهای اول اینترنت فقط برای انجام کارهای ساده استفاده می‌شد اما به سرعت تبدیل به اقیانوسی از اطلاعات شد.

Report this page