HELPING THE OTHERS REALIZE THE ADVANTAGES OF ترافیک ارگانیک گوگل

Helping The others Realize The Advantages Of ترافیک ارگانیک گوگل

Helping The others Realize The Advantages Of ترافیک ارگانیک گوگل

Blog Articleدلیل آن هم ساده است، ما بازدید کننده‌ای می‌‌خواهیم که برای ما مشتری بیاورد نه ربات‌هایی که فقط سایت را باز کنند.

من توی قسمت بک لینک سایتم به مشکل خوردم. کلی مقاله و فیلم و عکس درسایت های معتبر گذاشتم. حدود دو ماه میشه ولی متاسفانه هیچ لینکی به من اضافه نشده، درصورتی که با برنامه نویس سایتم صحبت میکنم، ایشون میگن کار شما درست است و طول میکشد لینک اضافه شود.
ترافیک ارگانیک چیست
البته روش‌های افزایش بازدید گوگل تنها به موارد بالا محدود نمی‌شود و فعالیت‌های وسیعی برای این هدف باید انجام بگیرد. در ادامه با جزئیات بیشتری به راه‌های افزایش ترافیک وب‌سایت به‌ویژه روش‌های رایگان خواهیم پرداخت.

هنگامی که کاربران یک جستجو را در موتور های جستجو (مانند گوگل یا بینگ) انجام می دهند، به آن ها مجموعه ای از نتایج ارائه می شود که شامل صفحات رتبه بندی شده در موقعیت های برتر به صورت ارگانیک است.

به طور مثال، مطالبی همچون آشنایی با جدول تناوبی یا قوانین ترکیب‌بندی در عکاسی، وابسته به زمان نیستند و تولید چنین محتوایی به مرور زمان سبب افزایش بازدید گوگل خواهد شد.

آموزش فوق حرفه ای تمیز کردن لیست ایمیل مارکتینگ و کاهش احتمال اسپم شدن (۳۷۲۰ کلمه )

با این وجود، بسیاری از جستجوها در اینترنت از طریق گوشی‌های تلفن همراه انجام می‌شود و بنابراین، در سایت طراحی شده، اولویت با طراحی موبایل خواهد بود.

تفاوت اصلی بین ترافیک ارگانیک و ترافیک خریداری شده در این است که ترافیک ارگانیک رایگان است

ترافیک ارگانیک بسیار مهم است زیرا باعث افزایش اعتماد وب سایت می شود

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا بفهمیم کدام مطلب برای به‌روزرسانی مناسب است. در بیشتر موارد، مطالبی که نسبت به زمان حساس هستند یا مطالبی که به به‌روزرسانی، شانس افزایش ترافیک را دارند در این حوزه جای می‌گیرند.

رپورتاژ نوعی تبلیغ کسب و کار شما محسوب می‌شود که در قالب یک گزارش (متن نوشتاری) در سایت‌های پربازدید منتشر می‌شود.

تخفیف‌های ویژه آموزش‌ها رو از دست نده! اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام نوین

شما می توانید در شروع کارتان یک نویسنده افتضاح باشید و هیچ چیزی از تولید محتوای حرفه ای ندانید اما اگر بخواهید در کسب و کارتان موفقیت چشم گیری داشته باشید یکی از قسمت هایی که باید برای یادگیری آن سرمایه گذاری کنید قطعا بخش تولید محتواست.

در تمامی شبکه‌های اجتماعی، این امکان وجود دارد که لینک سایت یا فروشگاه خود را قرار دهید. حتی در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام که تنها امکان درج یک لینک وجود دارد، می‌توانید به کمک «بهلینک»، چندین لینک و آدرس را در پروفایل خود قرار دهید.

Report this page